День вишиванки

18
Тра, 2023

Українська вишиванка – не просто святковий одяг. Споконвіку сорочка, вважалася потужним оберегом від нещасть. Вишиванку  передають з роду  в рід , зберігають , як  безцінну  реліквію.  Вона – символ здоров’я  і краси , щасливої  долі  і  родинної  пам’яті , любові  і вірності . У кожному регіоні України  свої  різноманітні  орнаменти.

Зараз, в умовах воєнного часу,  день вишиванки має особливе значення. Вишиванка – це частина генетичного коду українця. Наш народ відстоює наразі свою національну автентичність, свою свободу та традиції.

Педагогічні працівники та діти закладу долучились до свята та одягли  свої  улюблені  вишиванки. У кожній групі педагоги знайомили вихованців з орнаментами вишиванок, малювали їх, складали з частин, оспівували в піснях.

Педагоги Наталія Артемук та Наталія Чепак підготували захід для колег, під час якого вихователі пригадали, коли вперше в Україні почали вшановувати вишиванку,  які в давнину були буденні та святкові сорочки, переглянули легенду про вишиванку, пригадали прислів’я  та  під керівництвом інструктора з фізкультури  виконали  руханку «Вишиванка біла».

А також педагогічний колектив закладу долучився до флешмобу  «Одягни вишиванку».

 

   

   

   

 

Популярні новини

Екскурсія до метеостанції

На початку  жовтня 2021 року, педагоги нашого ЗДО  разом з дітьми  старших  г…

Педагогічна рада

31 серпня у нашому ЗДО відбулась установча аналітико-прогностична педагогічна…

Колективний перегляд

Вихователі нашого ЗДО мали  змогу  відвідати   колективний  перегляд спостере…

© Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №1 "Калинка" міста Ковеля