Українська вишиванка – не просто святковий одяг. Споконвіку сорочка, вважалася потужним оберегом від нещасть. Вишиванку передають з роду в рід , зберігають , як безцінну реліквію. Вона – символ здоров’я і краси , щасливої долі і родинної пам’яті , любові і вірності . У кожному регіоні України свої різноманітні орнаменти.
Зараз, в умовах воєнного часу, день вишиванки має особливе значення. Вишиванка – це частина генетичного коду українця. Наш народ відстоює наразі свою національну автентичність, свою свободу та традиції.
Педагогічні працівники та діти закладу долучились до свята та одягли свої улюблені вишиванки. У кожній групі педагоги знайомили вихованців з орнаментами вишиванок, малювали їх, складали з частин, оспівували в піснях.
Педагоги Наталія Артемук та Наталія Чепак підготували захід для колег, під час якого вихователі пригадали, коли вперше в Україні почали вшановувати вишиванку, які в давнину були буденні та святкові сорочки, переглянули легенду про вишиванку, пригадали прислів’я та під керівництвом інструктора з фізкультури виконали руханку «Вишиванка біла».
А також педагогічний колектив закладу долучився до флешмобу «Одягни вишиванку».