Екскурсія до метеостанції

10
Жов, 2021

На початку  жовтня 2021 року, педагоги нашого ЗДО  разом з дітьми  старших  груп “А”, “Б” і “В”   здійснили екскурсію на метеостанцію.
Вихованці мали змогу побачити приміщення для працівників станції і територію з обладнанням, де збирають дані з довкілля. Працівник ознайомила діток з безліччю різноманітних метерологічних приладів, зокрема з: опадоміром, снігомірною рейкою, гігрометром, барометром та розповіла за допомогою якого обладнання визначають погоду, радіацію, сонячні промені, вологість. Також мали можливість оглянути як сучасне обладнання , так і те, яким визначали температуру колись. Діти відвідали робочі місця інженерів – синоптиків, які показали вихованцям, як дані спостереження обробляють на спеціальній апаратурі, розповіли про те, хто чим займається.
На практиці дітвора змогла побачити, як працівник метеостанції проводить спостереження за погодою. Зняли показники температури землі на глибині 60 сантиметрів. Неабияке захоплення викликало у дітей зняття показників з приладів і складання прогнозу погоди.
Задоволені екскурсією вихованці ділилися враженнями між собою.

Популярні новини

Екскурсія до метеостанції

На початку  жовтня 2021 року, педагоги нашого ЗДО  разом з дітьми  старших  г…

Педагогічна рада

31 серпня у нашому ЗДО відбулась установча аналітико-прогностична педагогічна…

Колективний перегляд

Вихователі нашого ЗДО мали  змогу  відвідати   колективний  перегляд спостере…

© Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №1 "Калинка" міста Ковеля