Skip to main content

Колективні перегляди

12
Лют, 2021

З 10.02.2022 по 12.02.2021 пройшов тиждень відкритих занять (до педради) з розділу програми «Літературне образотворення».

Вихователь І молодшої «В» групи Матчук І.А. провела заняття «У гості до казки». «Їдучи» на санчатах та проговорюючи примовлянку, малюки потрапили до казкової лісової галявини. Сліди на снігу привели малят до зайчика. Поки «вухань» відігрівався та заспокоювався, діти були ознайомлені з казкою В.Сухомлинського «Зайчик і горобина» за допомогою показу на фланелеграфі. Малята емоційно відгукувались на зміни в тональності голосу вихователя, приймали активну участь у повторенні окремих висловів казки, відповідали на запитання вихователя. Наприкінці заняття просили горобини для гостя, супроводжуючи слова відповідними рухами. Виховували любов та дбайливе ставлення до тварин.

У гості до діток ІІ молодшої «Б» групи завітала ворона, яка принесла розірвану книгу. Діти разом з вихователем Солоненко А.О. з’ясовували, що трапилось із вороною та вирішили їй допомогти. Малюки слухали вірш І. Блажкевич «Взимку» з показом на фланелеграфі, грали рухливу гру «Веселі пташенята», дарували вороні компліменти – прикметники. Після заняття взялись до роботи, лагодили книжку.

Вихователь середньої «Б» групи Шуляк М.В. провела розвагу показ театру на стаканчиках «Рукавичка». Діти були зацікавлені незвичайною посилкою та листом від Лісовика. Вирушили в подорож з примовлянкою, милувались красою зимового лісу, зустрілись з Лісовиком та загадували йому загадки, щоб відгадати назву казки. Відгадавши, запросили захисника лісу разом з глядачами переглянути казку на новий лад «Рукавичка». Наприкінці розваги діти отримали подарунок. Вихователь Шуляк М. В. створила театральну, святкову, радісну атмосферу, забезпечила умови для формування у дітей глядацької та виконавської культури.

Артемук Н.В вихователь старшої «В» групи провела заняття з літературного образотворення на тему «Творчість Г. Бойка та гумор у його творах». Діти вчились розрізняти художні твори вірші, скоромовки, гуморески, прислів’я; розширювали знання про творчість Г. Бойка, зокрема про гумор в його творах, вправлялись у розпізнаванні письменника на портреті, пригадували його твори; розвивали вміння фантазувати, робити припущення, визначати власні емоції. Вихователь заохочувала дітей до слухання та інсценування коротеньких художніх творів. Виховували бережливе ставлення до книги.

Популярні новини

Екскурсія до метеостанції

На початку  жовтня 2021 року, педагоги нашого ЗДО  разом з дітьми  старших  г…

Педагогічна рада

31 серпня у нашому ЗДО відбулась установча аналітико-прогностична педагогічна…

Колективний перегляд

Вихователі нашого ЗДО мали  змогу  відвідати   колективний  перегляд спостере…