Квест «У пошуках квітки папороті»

06
Лип, 2022

Свято Івана Купала – традиційне старослов’янське свято. Давні слов’яни відзначали у ніч літнього сонцестояння- найкоротшу ніч року. У  цю ніч як вважалося, плодюча сила землі найбільша, а в темряві лісу в цю годину розквітає вогняна квітка папороті – квітка щастя. Хто знайде цю квітку, тому відкриються всі скарби, той збере великий урожай та отримає здоров’я.

З метою ознайомлення дітей з традиціями святкування народного свята Івана Купала 6 липня у нашому ЗДО відбувся квест «У пошуках квітки папороті».

Під час квесту діти перетворились на шукачів пригод  та вирушили на пошуки квітки папороті для Мавки, взявши з собою оберіг (віночок). Перш ніж дістатись бажаного діти долали багато перешкод та труднощів: плели віночок для Кікімори, грали руханку та збирали дрова для Лісовика, допомагали Водяному відновити болото та селили туди мешканців, готували вечерю для Баби Яги. Кожен персонаж дарував малюкам частину світлини із місцем зростання чарівної квітки. Коли мрію Мавки було здійснено, то усі весело завели хоровод.

Захід сприяв розвитку пізнавального інтересу до етнографічної пошукової роботи; вихованню любові до України, її обрядів і традицій.

Вихованці з користю, весело та цікаво провели час.

 

      

       

       

       

       

Популярні новини

Екскурсія до метеостанції

На початку  жовтня 2021 року, педагоги нашого ЗДО  разом з дітьми  старших  г…

Педагогічна рада

31 серпня у нашому ЗДО відбулась установча аналітико-прогностична педагогічна…

Колективний перегляд

Вихователі нашого ЗДО мали  змогу  відвідати   колективний  перегляд спостере…

© Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №1 "Калинка" міста Ковеля