Спортивне свято «Ми веселі діти, дуже раді літу»

28
Лип, 2022

28 липня у ЗДО  інструктор з фізкультури Лілія Воронцова провела спортивне свято для дітей старшого дошкільного віку «Ми веселі діти, дуже раді літу».

Як завжди педагог створила позитивний емоційний настрій та сприяла загартуванню дітей чинниками природи. На свято завітав неперевершений герой Забіяка, який спонукав дітей до виконання різноманітних завдань.

Вихованці удосконалювали навички передавання естафети без предмета та з предметом, бігали  у заданому напрямку та урозтіч, передавали  м’яч один одному двома руками над головою, метали  в горизонтальну ціль правою та лівою руками; виконували підлізання під парашут на швидкість, перекидання м’яча через мотузку довільним способом; стрибали з ноги на ногу, стрибали  із затиснутим між колінами м’ячем на місці та з просуванням вперед, підкидали м’яч двома руками та ловили, відбивали м’яч від землі двома руками.

Діти мали змогу використати набутий руховий досвід у знайомих рухливих іграх та ігрових завданнях; розвивали спритність, швидкість, витривалість, увагу, орієнтування у просторі, окомір.

      

           

       

   

Популярні новини

Екскурсія до метеостанції

На початку  жовтня 2021 року, педагоги нашого ЗДО  разом з дітьми  старших  г…

Педагогічна рада

31 серпня у нашому ЗДО відбулась установча аналітико-прогностична педагогічна…

Колективний перегляд

Вихователі нашого ЗДО мали  змогу  відвідати   колективний  перегляд спостере…

© Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №1 "Калинка" міста Ковеля