Театральний тиждень

01
Лип, 2022

З 27  червня по 1 липня у нашому закладі  було проведено «Театральний тиждень», під час якого відбувся  калейдоскоп  театральних вистав  «У світі казок».  Надзвичайно цікаво бути  глядачами та учасниками  вистави. Театральне мистецтво близьке та зрозуміле дітям, адже в його основі лежить гра. Беручи участь  в театральній діяльності, діти знайомляться з навколишнім світом, – через образи, звуки, музику, а вміло поставлені запитання спонукають аналізувати та робити висновки.

Вихователі, помічники вихователів, музичні керівники та практичний психолог кожного дня  запрошували  діток  у таємничий світ театру.  Переглянуто було  різні види театрів: ляльковий, театр тантамарески, тіньовий,  а також безпосередньо  дорослі та діти приймали участь в інсценізації  та драматизації  казок.

Працівники І молодшої групи підготували театр тантамарески «Колобок на новий лад». До перегляду малят, запросила Казкарка, яка виконувала роль автора та постійно контактувала з глядачами (дітками). Разом  вони  випікали Колобка під потішку «Печу, печу хлібчик» та зробили дихальну гімнастику.  Колобок справді був веселий та невгамовний і подекуди вибігав до глядачів, щоб заспівати свою пісеньку. Та врешті втік і від лисички. Радості дітей не було меж.

Працівники ІІ молодшої групи підготували  інтерактивну лялькову виставу «Про ввічливі  слова», під час якої, діти разом з ляльковими персонажами вчили  Їжачка «чемним» словам. Педагоги виготовили багато змінних декорацій, отож малюки мали змогу побувати і у лісі, і в хатинці  Їжака, і в крамниці, і у барлозі. Під час перегляду  вистави також були використані «ввічливі загадки»  для маленьких глядачів з Вовчиком, руханка з Зайчиком, а  наприкінці малеча  із захопленням  грала  з великим м’ячем. Діти цікаво, пізнавально та весело провели час.

       

     

Педагоги  середньої «А» групи  інсценізували казку «Колосок». До театралізації  були залучені діти, які із задоволенням грали свої ролі.  А також маленькі глядачі  вправлялись у відгадуванні назв казок.

Працівники середньої  «В» групи  створили казкову,  театральну атмосферу та майстерно передавали емоції персонажів під час драматизації  казки «Червона Шапочка».  Формували глядацьку культуру, емоційний відгук, розуміння відгадування загадок про героїв казок. Насамкінець і актори і глядачі, дорослі і маленькі дружно пішли у танок-гру «Потяг».

Педагоги  старшої групи представили до перегляду віршовану казку (на новий лад) «Коза-дереза» з музичним супроводом. Власноруч  виготовили  змінні декорації та підібрали костюми. Під час постановки були використані українські народні пісні, руханки.  Персонажі казки, взаємодіючи з глядачем, не давали їм сумувати.

           

    

На завершення театрального тижня музичні керівники Оксана Падалюк, Оксана Завадська та практичний психолог Юлія Миронова підготували, для діток усього садочка,  тіньовий театр з картинками «Попелюшка». Було виготовлено афішу (яку вивісили завчасно), квиточки для кожної дитини та дорослого. В укритті створили урочисту, таємничу атмосферу. Педагоги вдало підібрали музичні композиції. Діти затамовуючи подих спостерігали за дійством.

   

   

Педагоги та діти були дуже артистичними, відповідально віднеслись до своїх ролей, вправно підбирали вбрання та влучно розподілили ролі. Театральний тиждень подарував багато нових знань,  веселощів та позитивних емоцій.

Популярні новини

Екскурсія до метеостанції

На початку  жовтня 2021 року, педагоги нашого ЗДО  разом з дітьми  старших  г…

Педагогічна рада

31 серпня у нашому ЗДО відбулась установча аналітико-прогностична педагогічна…

Колективний перегляд

Вихователі нашого ЗДО мали  змогу  відвідати   колективний  перегляд спостере…

© Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №1 "Калинка" міста Ковеля