Засідання  семінару-практикуму 

17
Лис, 2022

         Відбулось  засідання  семінару-практикуму «Виховуємо соціально компетентного громадянина у грі»,  під час якого вихователь Ольга ГУРСЬКА провела консультацію для педагогів «Сучасні кваліфікації ігор».  Колеги дізнались нове  про групи ігор, а саме: самодіяльні вільні ігри  та  ігри, що організовані за ініціативою дорослих з метою навчання, можливості простору для впровадження підходу «навчання через гру».

          Вихователь залишається центральною фігурою, що забезпечує якість освіти в дошкільному закладі. То ж мета педагога на сучасному етапі: не створити стале середовище, а вміти моделювати, проектувати, гнучко видозмінювати, багатофункціональне предметно-просторове середовище для здійснення процесу розвитку творчої особистості вихованця.

         Тому під час практичної частини заходу  учасники, поділившись на три групи, активно створювали макети  приміщення та  ділянки території  садка за допомогою конструкторів та схематично. Колеги творчо підійшли до виконання завдання,  після завершення кожна група презентувала свій проект.

 

Популярні новини

Екскурсія до метеостанції

На початку  жовтня 2021 року, педагоги нашого ЗДО  разом з дітьми  старших  г…

Педагогічна рада

31 серпня у нашому ЗДО відбулась установча аналітико-прогностична педагогічна…

Колективний перегляд

Вихователі нашого ЗДО мали  змогу  відвідати   колективний  перегляд спостере…

© Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №1 "Калинка" міста Ковеля