Педагогічна рада

31
Сер, 2021

31 серпня у нашому ЗДО відбулась установча аналітико-прогностична педагогічна рада.
Порядок денний:
1. Про виконання рішення попередніх педрад; 2. Про підсумки літнього періоду; 3. Про планування роботи ЗДО на 2021/2022 навчальний рік: визначення завдань педагогічного колективу; затвердження плану на навчальний рік; 4. Організаційні питання щодо початку навчального року. Затвердження освітньої програми на 2021/ 2022 н.р; 5. Про визнання результатів підвищення кваліфікації педагогічних кадрів; 6. Про ознайомлення з проектом стратегії розвитку закладу дошкільної освіти; 7. Про участь у міському конкурсі «Успішний педагог»; 8. Про рішення щодо відзначення морального заохочення учасників освітнього процесу; 9. Про затвердження Положення про педраду; 10. Про затвердження Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти.
Головним напрямком діяльності в 2021/2022 н.р. є забезпечення внутрішньої системи якості освіти, що сприятиме ефективності освітніх та управлінських процесів, які безпосередньо впливають на підняття рівня знань дошкільнят та забезпечує формування їх ключових компетентностей, а також сприяють всебічному розвитку дітей.
Колектив працівників ЗДО готовий до плідної роботи в новому навчальному році та використає всі знання, уміння, досвід для розвитку та виховання дошкільнят. Тож бажаємо всім здоров’я, творчих успіхів, педагогічного росту та задоволення від результатів роботи.

Популярні новини

Екскурсія до метеостанції

На початку  жовтня 2021 року, педагоги нашого ЗДО  разом з дітьми  старших  г…

Педагогічна рада

31 серпня у нашому ЗДО відбулась установча аналітико-прогностична педагогічна…

Колективний перегляд

Вихователі нашого ЗДО мали  змогу  відвідати   колективний  перегляд спостере…

© Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №1 "Калинка" міста Ковеля